Na koloběžkách Českým a Saským Švýcarskem

vyzkoušejte "koloběh" a překvapí Vás, jak pohodlný může být ... stihnete toho navštívit víc než pěšky a pocítíte větší svobodu než při jízdě na kole ...

Úvodem chceme zdůraznit, že nejsme pouhá půjčovna koloběžek. Výlet Vám kompletně připravíme, včetně doprovodného programu v jeho průběhu a služeb průvodce. S námi poznáte zákoutí Českosaského Švýcarska a východního Krušnohoří netradičním, avšak zábavným způsobem.

K výběru nabízíme dvanáct tras, které vedou převážně po cyklostezkách se zpevněným povrchem a měří od 20 do 50 kilometrů. Většinou kopírují toky potoků nebo řek, a proto očekávejte spíše pohodovou jízdu pozvolným klesáním a rovinatým či lehce zvlněným terénem. V nabídce převažují výlety s mírnou až střední náročností.

Všechny výlety jsou sestaveny jako půl až celodenní. Harmonogram je navržen tak, aby v jejich průběhu zbylo dostatek času na občerstvení a návštěvy zajímavých turistických cílů podél jednotlivých tras. V rámci každého výletu jsou zařazeny návštěvy  například sakrálních památek, historických objektů, vyhlídek, skalních útvarů, malých muzeí … Nezapomínáme ani na zastávky, které potěší Vaše chuťové pohárky.

Cena výletu zahrnuje zapůjčení kvalitní silniční koloběžky KOSTKA TOUR MAX s pohodlným nízkým nášlapem, cyklistické helmy, organizaci a zajištění výletu včetně průvodce.

Možná alternativa
Variantním řešením může být i výlet bez průvodce. S ohledem na Vaši kondici, stáří dětí, předpověď počasí či roční dobu sestavíme vhodný výlet na míru. Zapůjčíme Vám koloběžky, ochranné helmy a na cestu obdržíte podrobný itinerář s trasou a tipy na zajímavá místa. Můžeme poskytnout i logistickou podporu osobním vozidlem či mikrobusem. Samozřejmostí je stálá asistence na telefonu pro případ technických nebo jiných potíží.  


Počet účastníků

od 2 do 10 osob

Doba trvání

3 až 8 hodin

Délka trasy

dle volby od 20 do 50 km

Cena

995 Kč za osobu

Náročnost

nenáročné až středně náročné

Vhodné pro děti

od 10 let