přijďte si vyzkoušet golf jako malý Mates ...

Je s podivem, kolik lidí pravidelně sleduje golf v televizi a láká je vyzkoušet si ho. V nitru duše jsou však přesvědčeni, že to nejde, že je to drahé a že golfisté jsou uzavřená společnost… Předsudky, předsudky, předsudky! Jestli to snad někde platí, pak věřte, že na golfovém hřišti v Janově, v Českém Švýcarku rozhodně ne!

Pokud máte chuť a náladu uvedeme Vás zábavnou formou do tajů této pozoruhodné a prastaré hry. Hry, která vyžaduje velkou dávku pokory, sebekázně, úcty k soupeři, k přírodě a v neposlední řadě též k pravidlům. A to nejenom k těm golfovým.

„Ochutnávka golfu“ je ideálně určena pro ty, kteří dosud nemají s touto hrou žádné praktické zkušenosti. Zážitkový program trvá tři hodiny a mohou se ho zúčastnit jednotlivci, rodiny, skupiny přátel, děti i jejich prarodiče.

Program se skládá ze čtyř bloků, ve kterých se postupně dozvíte něco o historii a současnosti golfu, jeho filozofii a pravidlech. Následuje nácvik základních golfových úderů. Závěrem si účastníci mezi sebou zahrají malý turnaj.

V ceně je obsaženo zapůjčení golfových holí a míčků, vstup na hřiště a účast certifikovaného trenéra. 

Počet účastníků

od 2 do 6 osob

Doba trvání

3 hodiny

Cena

1990 Kč za skupinu 2 až 6 osob

Náročnost

nenáročné

Vhodné pro děti

od 6 let