PROGRAM - výlet s průvodcem na koloběžkách

objevte Českosaské Švýcarsko nebo východní Krušnohoří trochu jiným způsobem ... na koloběžce ...

Vyzkoušíte-li „koloběh“, možná Vás překvapí, jak pohodlný může být.  Stihnete toho víc, než pěšky a pocítíte větší svobodu a radost z pohybu než při jízdě na kole.

K výběru nabízíme dvanáct tras, které vedou převážně po cyklostezkách se zpevněným povrchem a měří od 20 do 60 kilometrů. Většinou kopírují toky potoků nebo řek, a proto očekávejte spíše pohodovou jízdu pozvolným klesáním a rovinatým či lehce zvlněným terénem. V nabídce převažují výlety s mírnou až střední náročností.

Všechny výlety jsou sestaveny jako půl až celodenní. Harmonogram je navržen tak, aby v jejich průběhu zbylo dostatek času na občerstvení a návštěvy zajímavých turistických cílů podél jednotlivých tras. V rámci každého výletu můžeme zařadit návštěvy sakrálních památek, historických objektů, vyhlídek, skalních útvarů, malých muzeí … vždy dle vašeho přání. Nezapomínáme ani na zastávky, které potěší Vaše chuťové pohárky.

Výlety absolvujete na kvalitních silničních koloběžkách KOSTKA TOUR MAX s pohodlným nízkým nášlapem. Součástí služby je zapůjčení cyklistické helmy.

Náš tip
V průběhu výletu Vám připravíme piknik v přírodě, sestavený výhradně z domácích produktů, od ověřených regionálních dodavatelů.


Počet účastníků

maximálně 40 osob

Doba trvání

dle zvolené trasy od 3 do 8 hodin

Délka trasy

dle volby od 20 do 60 km

Cena

od 350 Kč za osobu