PROGRAM - skupinové hry a kvízy

inteligentní zábava na večer ...

V rámci vaší firemní akce dokážeme zorganizovat i večerní program. Z pohybových aktivit se může jednat například o noční golfový turnaj nebo o turnaj ve sportovním šermu. Méně náročnými aktivitami na pohyb mohou být různé skupinové hry. Mezi ty ověřené a klienty oblíbené patří například ŠESTÝ SMYSL, soubor takzvaných MINUTOVÝCH HER nebo PUB KVÍZY.

ŠESTÝ SMYSL
Jedná se o hru, kterou jsme pravidelně při různých příležitostech hráli ve větších skupinách přátel a kolegů již před více než třiceti lety. V osmdesátých letech minulého století ji publikoval náš známý psycholog Dr. Eduard Bakalář ve své knize "I dospělí si mohou hrát". Organizování této nenáročné, zábavné a soutěživé hry je pro nás rutinou a vášní. Zaručujeme, že pohltí i notorické "odmítače" společenských her. Dobu trvání hry můžeme přizpůsobit momentální situaci - od jedné do dvou hodin.

MINUTOVÉ HRY
Jedná se o soubor krátkých dovednostních her, které se hrají v týmech. Jednotlivých her existuje více než sto a každá z nich trvá přibližně minutu. Scénář celého večera je sestaven z 15 až 20 her, mezi kterými je vždy dostatek času na běžnou společenskou konverzaci a ...

PUB KVÍZ
Večerní zábava, která k nám na počátku tohoto desetiletí dorazila z Irska. Jedná se o zábavný vědomostní kvíz, při kterém mezi sebou soutěží čtyř až šestičlenné týmy. Kvíz trvá 2 až 3 hodiny a probíhá v pěti až sedmi kolech. Každé kolo trvá cca 15 minut a mezi koly je vždy prostor pro přibližně 20 minutovou zábavu.    

Počet účastníků

od 10 do 40 osob

Doba trvání

od 1 do 4 hodin

Cena

od 500 do 3000 Kč za soutěžní večer