PROGRAM - cyklovýlet Českým a Saským Švýcarskem s doprovodem

Na kole podél Labe nebo skalními roklemi ...

„Labské pískovce“ je název pro rozsáhlé území rozkládající se na obou březích Labe v místech, kde řeka překračuje Česko-německou hranici. Páteřní „Labská cyklostezka“ této oblasti je již mnoho sezón jedničkou na seznamu všech cyklotras našich německých sousedů. Právě zde na ní navazuje celá řada sekundárních tras, které Vás mohou zavést na TOP místa Českosaského Švýcarska. Nechte se pozvat na cyklovýlet s průvodcem, který bude zážitkem i pro sváteční cyklisty či úplné „necyklisty“.

Výlet na kolech s námi absolvujete s maximálním komfortem a bezpečností.

Zapůjčíme Vám kvalitní kola nebo elektrokola a ochrannou přilbu. Trasu výletu naplánujeme tak, aby vyhovovala schopnostem účastníků.

Dle dohody doplníme výlet o návštěvu zajímavých turistických cílů, kterých se každé možné trase nachází vždy celá řada. Cestou můžeme připravit originální piknik v přírodě, například pod některým ze skalních převisů. Součástí takového občerstvení jsou vždy domácí produkty od místních výrobců a pěstitelů. Občerstvit se lze i v místních hospůdkách a restauracích, u nichž můžeme kvalitu garantovat na základě vlastních zkušeností.

Počet účastníků

od 10 do 40 osob

Doba trvání

od 4 do 8 hodin

Délka trasy

od 30 do 50 km dle přání klientů

Cena

od 350 Kč za osobu